تدبیرگران کیمیا پیشتاز

محصولات ما که با برند گرافنیکس عرضه میگردد، ساخت ایران بوده و از لحاظ کیفیت مشابه نمونه های امریکایی و اروپایی می باشد. ما با تجربه ای 5 ساله در عرصه تولید گرافن اکساید و مشتقات آن و همچنین استفاده از آن در نانوکامپوزیت های مختلف با کاربردهای متنوع، توانسته ایم محصولاتی با کیفیت تضمینی و قابل رقابت با نمونه های خارجی به مشتریان متعدد ارائه دهیم. برای اطمینان از کیفیت محصولات گرافنیکس می توانید به فهرست مشتریان موجود در سایت (graphene.ir) مراجعه نمایید. همچنین فهرست مقالات و پتنت های منتشر شده از تیم تخصصی ما که در سایت موجود می باشد (graphene.ir/publication)، نشان دهنده تجربه و تخصص ما است.

لازم به توضیح است که گرافن اکساید قابل عرضه به صورت دیسپرسیون آبی، دیسپرسیون آلی و یا پودر می باشد. در حالت دیسپرسیون، حداقل 80%گرافن اکساید به صورت تک لایه است. اندازه صفحات بین 5 تا 100 میکرون بوده که میانگین آن در حدود 20 تا 30 میکرون است. اطلاعات تکمیلی آنالیز شامل طیف های XRD، XPS و FTIR و تصاویر AFM، SEM و TEM و همچنین توزیع اندازه صفحات در کاتالوگ محصول ارائه شده است که در لینک زیر قابل دانلود می باشد:
http://graphene.ir/GO.pdf

اطلاعات تماس


GrapheneX


  • تدبیرگران کیمیا پیشتاز
  • 09128029766
  • info@graphene.ir

رسانه

کاربردهای عملی گرافن

18 بازدید

چند سالی است که گرافن به یکی از جالب توجه‌ترین سوژه‌های دنیای فناوری تبدیل شده است. ماده‌ای سخت‌تر از الماس، رساناتر از مس و با شفافیتی بالا که می‌تواند در بسیاری از عرصه‌های علم و فناوری نفوذ کند. نمودی از اهمیت گرافن را می‌توان در اختصاص جایزه نوبل فیزیک به دو دانشمندی که مطالعات خود را بر آن متمرکز کرده‌ بودند دانست. ماده‌ای که به گفته نووسلوف یکی از دو دانشمند مذکور، به مشابه یک معدن طلا است. حتی قبل از این‌که پیشگامان تحقیق بر روی گرافن، جایزه نوبل فیزیک را به خود اختصاص دهند، از این ماده به عنوان “حادثه بزرگ بعد” یاد می‌شد. خیلی‌ها اعتقاد دارند که این ماده پایانی بر سیلیکون خواهد بود.

اطلاعات تماس

تماس با شرکت


اطلاعات شخصی

بعدی

اطلاعات شرکت

قبلی بعدی

جزئیات درخواست

قبلی

تلفن

02177456705

فکس

02177456705

ایمیل

info@graphene.ir

وبسایت

graphene.ir
بزرگراه رسالت، خ فرجام، نرسیده به خ سراج، خ شهید عبادی شمالی، خ ملک لو (ضلع جنوبی دانشگاه علم و صنعت)، پ۳۰، ط اول