PW 60

اسناد فنی

این ماده کنسانتره ای از عامل چسباننده (تکیفایر) پلی ایزوبوتیلن با وزن مولکولی بالا در پلی اتیلن سبک خطی (LDPE) است که به عنوان عامل ایجاد چسبندگی برای تهیه فیلم های بسته بندی کششی LLDPE یا LDPE استفاده می شود.

جزئیات

تولید کننده
کاربردها

بسته بندی پالت
بسته بندی علوفه
بسته بندی مواد غذایی

شرایط نگهداری

این افزودنی باید در مکانی خنک ( کمتر از 30 درجه سانتی گراد) و به دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود. علاوه بر این، نباید بارهای سنگین روی آن قرار گیرد.

ملاحظات استفاده

این ماده می تواند در فرآیند ریخته گری فیلم یا فیلم دمشی استفاده شود.
پلیمرهایی که از این ماده در آنها استفاده می شود، نباید حاوی افزودنی های ضد لغزشی یا ضد بلوکه شدن باشند و هم چنین نباید چگالی بالاتر از 0.923 داشته باشند،زیرا از مهاجرت این افزودنی (عامل چسباننده) جلوگیری می کند.
زمان مهاجرت برای به دست آمدن خواص چسبندگی خوب، 72-24 ساعت است.
برای فیلم های دمشی تک لایه، 8% وزنی باید از این افزودنی به LLDPE ( یا مخلوط پلیمر) اضافه شود. برای فیلم های ریخته گری شده تک لایه، 3% و 4%؛ در فیلم های چندلایه، غالبا این ماده فقط به لایه های رویی اضافه می گردد. سرعت افزودن بستگی به نوع لایه و ضخامت آن دارد.
پلی ایزوبوتیلن و پلی اتیلن، مجوز تماس با مواد غذایی FDA ( با کد 21CFR 177.1430 و 21CFR 177.1520) را دارند، هم چنین مطابق با قوانین EC Directive 90/128/EEC و EC Directive 94/62/EC هستند.

داده های فنی

کمیت مقدار واحد توضیحات
خواص ظاهری
Appearance مات
Physical state قرص های خشک
خواص فیزیکی
Specific Gravity 0.912 MO13-700;Polytechs internal method
Density 0.50 g/ml MO28-700;Polytechs internal method
خواص شیمیایی
Shelf Life >9 month

گزارش اشکال / ثبت نظر

چنانچه ایرادی در اطلاعات ثبت شده مشاهده نمودید و یا نظر یا پیشنهادی در ارتباط با این محصول دارد، لطفا با ما در میان بگذارید. (آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.)