ایوانیک برند جدیدی جایگزین اروزیل میکند

پس از تایید خبر خرید واحد سیلیکا شرکت هوبر توسط کمپانی ایوانیک، اکنون واحد سیلیکای شرکت ایوانیک با محصولاتی متنوع تر در سبد خود از مشتریان استقبال میکند. به همین منظور برند معروف اروزیل با توجه به ادغام جدید دچار تغییراتی خواهد شد. تغییراتی که به گفته آندراس فیشر سرپرست واحد سیلیکا بیانگر طیف وسیع محصولات و خدماتی که همه از یک منبع حاصل میشوند خواهد بود.

طراحی جدید لوگوی سیلیکا نشان دهنده نحوه رویکرد ایوانیک به ارائه راهکارهای خلاقانه با کمک مشتریانش به عنوان همکاران شرکت خواهد بود. دیرک شون که برروی استراتژی های سیلیکا کار میکند میگوید: “با توجه به رشد محصولات سیلیکا برند قبلی این واحد بسیار ناهمگن بود و برای دهه­ ها بدون تغییر در بازار مطرح بوده است. ما از این فرصت برای بروزرسانی برند خود استفاده کردیم تا برندی برای همه خانواده سیلیکاها طراحی کنیم.” برند جدید خانواده سیلیکاها شامل محصولات متنوعی خواهد بود که مهمترین آنها عبارتند از:

AEROSIL®, SIPERNAT®, ULTRASIL®, AEROXIDE®, ACEMATT® and ZEODENT®, ZEOFREE®, SPHERILEXTM, HYDREX®, and ZEOLEX®

لازم به ذکر است که نام تجاری اروزیل به عنوان قدیمی ترین برند سیلیکا در دنیا، همچنان حفظ شده است و فقط شکل ظاهری لوگوی آن با سایر لوگوهای مذکور هماهنگ تر شده است.

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *