برای اولین بار در ایران – تجربه بازدید مجازی از نمایشگاه رنگ و رزین

هفدهمین نمایشگاه رنگ و رزین، پوششهای صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاریسالهاست که نمایشگاه رنگ و رزین به عنوان مهمترین رویداد رنگ، پوشش، رزین و کامپوزیت ایران جایگاه خود را تثبیت کرده است. 

جایگاهی که رشد سالیانه مخاطبان داخلی و خارجی نشان از اهمیت آن نه تنها در کشور بلکه در منطقه دارد و از این رو لوگوی طراحی شده بسیار مفهومی و به جا به نظر میرسد.

امسال نیز نمایشگاه هرچند زودتر اما با قوت و با حضور شرکت­های بزرگ داخلی و خارجی برگزار شد تا علاقمندان از آخرین دستاوردهای این حوزه آگاه شوند.

غالب مشارکت کنندگان در نمایشگاههای ایران به نسبت هزینه و وقتی که صرف نموده اند باز خورد مناسب را نداشته و ناراضی اند. زیرا هنوز بافت سنتی بر فضای نمایشگاه حاکم می باشد و فقط غرفه سازی ها بسیار زیبا تر شده است ولی از جهت علم نمایشگاهی متاسفانه پیشرفت چندانی حاصل نشده و هماهنگی با نمایشگاههای مشابه خارجی وجود ندارد.

myChem امسال توانست با استفاده از زیرساخت بانک اطلاعاتی خود پروژه myChem App را اجرایی نماید. با توجه به ثبت بیش از ۷۷۰۰ ماده از ۱۳۰ شرکت، این بستر فراهم شد که سرویس نمایشگاه مجازی در myChem App ارائه شود. این سرویس برای اولین بار در هفدهمین نمایشگاه رنگ، رزین، پوششهای صنعتی، کامپوزیت و صنعت آبکاری با حمایت شرکت ایوانیک ایران Evonik Industries در دسترس عموم قرار گرفت. همزمان با ارائه این سرویس بخش محصولات myChem هم فعال گردید تا امکان برقراری زنجیره صنایع شیمیایی تسهیل شود.

مهمترین کارکرد این App در حین برگزاری نمایشگاه ارائه یک طرح و برنامه مشخص برای بازدید کنندگان قبل از حضور فیزیکی در نمایشگاه می باشد. برای مثال صنعتگری که در حوزه کفپوش های اپوکسی فعالیت دارد به راحتی می تواند با استفاده از فیلتر های هوشمند App شرکت هایی که در حوزه رزین اپوکسی فعالیت دارند را جستجو نماید و هنگام حضور در نمایشگاه به راحتی از روی نقشه جانمایی سالن های نمایشگاه، سالن و غرفه مربوطه را بیابد.

اما اصلی ترین کارکرد این App بعد از برگزاری می باشد که می تواند با قابلیت های ویژه خود امکان بازدید از نمایشگاه در هر نقطه و زمان را فراهم سازد.

سرویس نمایشگاه مجازی در myChem App

امکان بازدید از نمایشگاه در هر نقطه و زمان

حضور در محیط نمایشگاهی برای بسیاری از اشخاص از نقاط مختلف مرزهای داخلی و بین المللی در یک بازه زمانی مشخص امکانپذیر نمی باشد. myChem App با پوشش دهی اطلاعات محصولات و شرکت های حاضر در نمایشگاه امکان بازدید مجازی از نمایشگاه را فراهم می سازد. مانند کتاب نمایشگاه اطلاعات محصولات و شرکت ها در دسترس شماست ولی با کلی امکانات بیشتر…

امکانات myChem App

 

  • جستجوی ساده و سریعتر با استفاده از ابزار فیلترهای هوشمند در حوزه ماهیت شیمیایی، کاربرد در صنایع و … و همچنین ابزار مرتب سازی بر مبنای نام محصول، پربازدیدترین محصولات و محصولات جدید
  • معرفی محصولات با ارائه اطلاعات فنی دقیق – ارائه داده های فنی در ۷ دسته خواص ظاهری، فیزیکی، شیمیایی، مکانیکی، حرارتی، نوری و الکتریکی
  • معرفی شرکت ها – معرفی کلی، اطلاعات تماس، امکان ورق زدن دیجیتال بروشورهای ارائه شده، نمایش ویدئو رسانه و …
  • امکان ارسال انواع درخواست در خصوص یک محصول به صورت مستقیم به شرکت های تامین کننده و پیگیری توسط کارشناس مربوط – انواع درخواست های مشاوره و اطلاعات فنی، درخواست نمونه، درخواست قیمت، درخواست خرید و پیش فاکتور
  • اطلاع رسانی در خصوص اخبار ویژه نمایشگاه مانند ارائه محصول جدید و …
  • ارائه به چهار زبان فارسی، انگلیسی، عربی و روسی در راستای توسعه بازارهای شرکت ها در سطح منطقه غرب آسیا

ویژگی های myChem App

 

  • سرعت بالای اجرا اپلیکیشن – بهینه سازی بسته های تبادل اطلاعات و اجرای اپلیکیشن حتی با اینترنت کند
  • محیط کاربری آسان و جذاب – محیط کاربری ساده، یکپارچه، کادر جستجوی سریع و محیط گرافیکی جذاب
  • امنیت – اتصال امن و رمزنگاری بسته های اطلاعاتی با استفاده از پروتکل Https
  • نقشه جانمایی – سالن ها و غرفه های نمایشگاه را از روی نقشه به راحتی بیابید!

تاکنون شرکت های حاضر در نمایشگاه و بازدید کنندگان استقبال خوبی از myChem App نموده اند. از همه متخصصین و کارشناسان امر صمیمانه تقاضا داریم تا از نظرات و پیشنهادات خود ما را بهرمند سازند.