این شرکت فعالیت خود را در سال 1362 به شکل سنتی در بازار تهران به عنوان واحد تامین کننده مواد اولیه صنایع رنگ، پلاستیک، نساجی، چاپ و ساختمان آغاز نمود. این مجموعه در شهریور 1379، با توجه به اعتماد مشتریان و همراه با اندوخته دو دهه قبل خود با رشدی قابل توجه روبرو گردید و در این راستا و در جهت ارائه خدمات بهتر و کارآمدتر به مشتریان، رویه خود را در امور بازرگانی تغییر داده و ادامه آن را در قالبی جدید و با رویکردی نو آغاز کرده و در اولین قدم شرکت بازرگانی رنگ چی شیمی را تاسیس نمود.

امروزه این شرکت با بیش از 30 سال سابقه، با بهره گیری از نیروی انسانی مجرب و متخصص در زمینه بازرگانی و مشاوره فنی انواع رنگدانه از جمله تیتان و افزودنی های پلیمری ارائه دهنده راه حل تامین مواد افزودنی تخصصی صنایع رنگ و رزین، پلیمر، چاپ و ساختمان می باشد. این شرکت در حال حاضر فعالیت خود را در سطح بین المللی گسترش داده و هم اکنون نمایندگی انحصاری چندین شرکت تولید کننده معتبر اروپایی و آسیایی را دارا می باشد. برخی از مهمترین محصولات و همکاران تجاری این مجموعه عبارتند از:

- رنگدانه و افزودنی های پلیمری شرکت کلارینت آلمان

- رنگدانه اکسید آهن و اکسید کروم شرکت لنکسز آلمان

- افزودنی های پلیمری و پایدارکننده های صنعت پی وی سی شرکت آدکا ژاپن

- رنگدانه های آلی و معدنی شرکت وکسکو هند

- رنگدانه های فلوئورسنت شرکت آرون هند

- رنگدانه مشکی (دوده) شرکت بلک دایموند چین

- توزیع کننده رسمی رزین های اکریلیک (حلالی) شرکت ایوانیک آلمان

- رنگدانه های صدفی شرکت بریلیانت چین

لازم به ذکر است شرکت های بسیار دیگری نیز در لیست شرکای تجاری این شرکت قرار دارند که بر حسب نیاز و سفارش مشتری اقدام به واردات می نماید.

اطلاعات تماس

  • 021-22884000
  • 021-22884008
  • info@rangchi.co
  • rangchi.co

میثم کشاورز


  • شرکت بازرگانی رنگچی شیمی
  • m.keshavarz@rangchi.co
نام ماده نوع ماده کاربرد

اخبار

کلاریانت مستربچ های جدید برای تولید بسته بندی های شفاف ارائه میکند

شرکت کلارینت، یکی از  رهبران جهانی در تولید مواد شیمیایی ، مستربچ های جدیدی از CESA-nucleant ارائه کرده است در بهبود استفاده از پلی پروپیلن های هموپلیمر، تصادفی و کوپلیمر مورد استفاده در تولید بسته بندی شفاف تاثیر بسزائی دارد. از آنجا که بسیاری از تامین کنندگان مواد اولیه، دسترسی به انواع کامپاندهای پلی پروپیلن را … ادامه کلاریانت مستربچ های جدید برای تولید بسته بندی های شفاف ارائه میکند

۲۷ فروردین ۱۳۹۶

اسناد

اطلاعات تماس

تماس با شرکت


اطلاعات شخصی

بعدی

اطلاعات شرکت

قبلی بعدی

جزئیات درخواست

قبلی

تلفن

021-22884000

فکس

021-22884008

ایمیل

info@rangchi.co

وبسایت

rangchi.co
تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از پل سید خندان، روبروی پارک شریعتی، کوچه شهید ذکایی، ساختمان رنگچی، پلاک 35، طبقه سوم و چهارم